Просування сайтів в Яндекс

просування сайтів в Яндекс
Просування сайтів в Яндексі – це зростання позицій у пошуковій видачі Yandex за ключовими запитами, цей вид просування особливо популярний у росії та країнах СНД. В Україні популярність Яндекса залишалася на рівні 30%, а 70% віддавалася пошуковій системі Google.

Головна відмінність просування сайту в Яндекс – ставлення пошукача до тексту. У SEO сфері прийнято вважати, що Яндекс це контент, Google це посилання. Зрозуміло, це груба асоціація з фундаментальними важкими процесами ранжирування, але те, що алгоритми Яндекс розроблялися російськомовними – незаперечний факт.

Просування в Яндекс або Google?

Вибрати розкрутку в Яндекс або просування сайту в Google нескладно: якщо ви продаєте товар, надаєте послуги на території РФ, потрібно 100% замовляти розкручування в Яндексі. У разі вибору регіонів поза СНД – звернемося до офіційної статистики розподілу часток пошукових систем gs.statcounter.com

рейтинг пошукових систем світу
рейтинг пошукових систем у світі 2019

Станом на серпень 2019 року пошукова система Яндекс отримала 0.57% трафіку у світовому рейтингу пошуковиків. Тепер подивимося популярність Яндекса в РФ і порівняємо з Google:

популярність яндекс та Гугл в росіїЯндекс обійшов Google за популярністю у Росії на 6.55% за даними statcounter. Які висновки можна зробити при виборі просування в Яндекс чи Google?

Якщо ви розвиваєте бізнес в РФ, вам знадобиться замовити просування сайтів в Яндексі та Google одночасно. Сео оптимізаторів у такому разі має унікальну можливість показати весь свій потенціал і досвід.

Стратегія SEO просування Яндекс

З популярністю пошукових систем розібралися, як і коли тепер розпочинати SEO просування в Яндекс для ринку Росії? Торкнемося однієї з успішних стратегій розкрутки у двох пошукових системах одночасно.

Перше, що потрібно – замовити створення сайту, вибрати та зареєструвати доменне ім’я. Поки розробляють сайт, потрібно на домені розмістити просту паркувальну сторінку, де вказати:

 • назва вашої компанії
 • асортимент товарів, послуг (основні напрямки)
 • кілька зображень
 • 5-7 абзаців тексту про вашу компанію
 • контакти (адреса, телефон)
 • прописати метатеги

Таку сторінку необхідно підключити до інструментів для вебмайстрів двох пошукових систем і додати до індексу. В результаті така паркувальна сторінка дасть сигнал Яндекс і Google про появу на світ молодого сайту і почнеться відлік віку домену.

Важливо: ніколи не додавайте сайт поспішаючи в індекс, не додавайте чернетку сайту. Пошукова система Яндекс не любить напівфабрикатів, сторінок з дефектами. Зайти в індекс потрібно красиво, тоді ваш сайт правильно запам’ятається пошуковою системою!

Наступним кроком будуть розробка повноцінного сайту, SEO оптимізація та заявка на повну індексацію. Просування сайту в Яндексі має відмінні риси.

Особливості просування в Яндекс

Текст, цікавий контент, грамотність мови – одна із запоруок успіху для розкручування сайту в Яндекс. Як писати текст під Яндекс – окремий матеріал для іншої статті, тут відзначимо критично важливі особливості просування.

 1. Ніякого спаму. Не можна писати поспіль незв’язані ключові слова. За написання *SEO-текстів (див. приклад нижче) або нечитабельного контенту Яндекс штрафує та накладає фільтр, знижуючи станіцю/хост (усі сторінки сайту) у пошуку.
 2. Структура. Створіть зручну та логічну структуру сайту для користувачів. Продумайте заздалегідь, як ви зможете впорядкувати та структурувати 20-30 новин, товарів, послуг на сайті. Чи буде така структура сайту зручною?
 3. Поведінкові фактори. Слідкуйте за поведінкою користувачів через інструмент Яндекс.Метрика. Після індексації пройде трохи часу і у звітах з’являться дані щодо поведінки користувачів. Досягніть максимальної взаємодії відвідувачів з вашим сайтом.
 4. Технічний стан. Працюйте з Яндекс через Яндекс.Вебмайстер не соромтеся відвідувати сервіс та перевіряти стан сайту.
 5. Розширення сайту. Додайте новини, товари, послуги, додайте новий контент на сайт. Це люблять користувачі та Яндекс.

просування сайтів в Яндексі, просування сайту в Яндекс, Яндекс сео просування, seo просування яндекс, яндекс просування сайту, просування в яндексі, розкрутка сайту в яндекс, просування сайту під Яндекс, пошукове просування сайту в Яндексі, SEO просування сайту в Яндекс, просування сайтів у топ 10 яндекса, вивести сайт у топ яндекс

*Приклад вище – як не можна робити для Яндекс. Я наочно показав, як виглядає шматок seo ключів семантики, яка збиралася для написання цієї статті. Доповню статтю скріном з Яндекс.Вебмайстер, коли на сторінку буде накладено фільтр.

Хочу зазначити, що просування під Яндекс слов’янам ближче до духу тим, що команда пошукової системи Yandex активно взаємодіє з вебмайстрами на відміну від Google. Яндекс має SEO керівництво зрозумілою мовою, офіційні новини від розробників, релізи апдейтів, опис фільтрів, що можна робити, а що не можна.

Якщо ви шукаєте, у кого замовити професійне просування сайтів в Яндексі – заповніть бриф, ми зробимо вам пропозицію, від якої ви не зможете відмовитись.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ
+38 098 698 94 77
НАПИШІТЬ НАМ
info@seo-design.ua