Веб студія Seo-Design

веб студія Seo-Design

У чому особливість веб-агенції Seo-Design? Ми мислимо від загального до приватного, а чи не навпаки. Ідемо від мети до методів її виконання, будуємо стратегію від вершини піраміди до її основи, не працюємо на потік. При створенні сайтів перше, що ми робимо, – аналізуємо і формуємо портрет користувача. Тільки коли є розуміння його мислення та очікувань, можливо зробити ідеальний інструмент для продажу.

Наше завдання – оптимальне поєднання краси та зручності. Не кожне гарне взуття зручне, чи не так? Сайт – це не обгортка вашого бізнесу, а інструмент, що робить продажі 24/7. Наскільки ефективно це робить – показує конверсія. А як багато сайт може залучити трафіку, залежить від розкрутки сайту.

USER ORIENTED WEB
і ніяк інакше

Веб студія Seo-Design не замикається на красі, ми не маємо завдання “зробити красиво для Замовника”. Наша мета – зробити ефективно та зручно для користувачів Замовника.

Професіоналізм
Щодня вчимося, дізнаємося про нове. Охоче ділимося досвідом з вами, впроваджуємо перевірені новації у професійні проекти.
Прогресивність
Йдемо в ногу з часом у веб-розробці. Застосовуємо сучасні методики, використовуємо дизайнерські тренди, стежимо за модою
Відповідальність
Усі проектні роботи виконуються за детальною технічною документацією. Ми несемо відповідальність за нашу роботу та її результат.

Філософія Seo-Design

Роботи з IT проектами – це не робота з комп’ютерами у чистому вигляді. Насамперед, це робота з людьми. Ми не сприймаємо завдання як “набір файлів з купою коду” та “програмних рішень”. До нас звертаєтесь ви, наші Замовники. Всі ми люди, тому нічого людського нам не чуже. Будуємо проекти ми на наших 3-х китах:

Кит №1 Довіра. Під час обговорення проекту із Замовником довіра відіграє вирішальну роль. Коли немає довіри, нема комунікації.

Кит №2 Честь. Хоч як дивно звучить, ми перш за все чесні люди. Порядність, людяність та честь для нас багато що означають. До кожного завдання та ідеї ми підходимо, використовуючи наші якості.

Кит №3 Досвід. Поверх людських факторів накладається наш багаторічний досвід, що дозволяє змушувати маховик ідеї обертатися.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ
+38 098 698 94 77
НАПИШІТЬ НАМ
info@seo-design.ua