Розробка сайтів під ключ

Якщо ви твердо вирішили розвивати бізнес, компанію, бренд – замовити сайт під ключ правильний вибір. Розробка “під ключ” відрізняється від базової тим, що всю рутину ми беремо на себе.

Щоб зробити сайт під ключ, достатньо поставити нам мету, зорієнтувати щодо очікуваною якістю робіт та очікувати запуску проекту у чітко обумовлений термін. Ми тримаємо замовника у курсі кожного етапу, погоджуючи всі проміжні результати.

Якщо ви шукаєте, де замовити сайт під ключ, – веб студія Seo-Design до ваших послуг. Цей варіант розробки вигідний замовникам з обмеженою кількістю часу та високими очікуваннями результату.

сайт під ключ

Приклади сайтів під ключ від Seo-Design

Сайт під ключ що це?

Сайт під ключ – повний виробничий цикл робіт від обговорення до запуску сайту, сюди входить все, що тільки може знадобитися для впевненого старту. Усі необхідні складові входять у обсяг робіт.

Що означає замовити сайт під ключ для клієнта?

Замовлення послуги під ключ вже вкоренилося у нашій свідомості, тому ми часто хочемо отримати щось під ключ. Наприклад, під ключ можна зробити ремонт, поставити кондиціонер, утеплити фасад будівлі. Це також означає, що клієнту не доведеться доплачувати що-небудь у процесі створення сайту під ключ.

З цього випливає, що в обсяг робіт закладено будь-які непередбачені витрати. З одного боку, клієнт переплачує, замовляючи сайт під ключ, а з іншого – мінімізує будь-які ризики, адже відповідальність лежить повністю на виконавці.

Тобто для клієнта замовити сайт під ключ означає не нести жодних додаткових витрат, а лише прийняти готовий сайт.

Що означає сайт під ключ для студії Seo-Design?

Для нашої команди це означає максимальну відповідальність на кожному етапі та глибоку залученість до бізнес-ніші клієнта. Зробити сайт під ключ також означає, що клієнт практично немає готового матеріалу і його потрібно зробити.

сайти під ключ від seo-design

Переваги сайту під ключ

розробка сайту під ключ

Якість. Створення сайтів під ключ відрізняється бездоганною якістю. Кожна сторінка виглядає правильно і на 100% відповідає затвердженому веб-дизайну. Відсутня можливість зіпсувати сторінку недосвідченому адміністратору.

Швидкий запуск. Сайт під ключ створюється довше за часом, проте запуск відбувається раніше. При звичайній розробці після прийому сайту Замовник займається наповненням самостійно, що займає більше часу, ніж робить Виконавець.

Юзабіліті. Як і у разі створення сайтів під час розробки під ключ враховуються високі стандарти юзабіліті. Різниця в тому, яка зі Сторін бере на себе зобов’язання щодо їх дотримання та в якому обсязі.

Результат. Ми розробляємо графічні елементи (банери, іконки, інфографіку), запроваджуємо їх на сторінках сайту. Кожен користувач, який відвідує сайт, отримає інформацію про вашу компанію у повному обсязі. Коли ми виготовляємо сайт під ключ, ми враховуємо і сценарій поведінки користувача, що гарантує отримання заявок і продажів.

Покращена відвідуваність. Під час замовлення сайту під ключ ми розробляємо правильну семантичну структуру. Це гарантує відвідуваність сайту за низькочастотними запитами навіть без замовлення послуги SEO просування.

Як ми розробляємо сайти під ключ

етапи розробки сайтів під ключ
 • проектна документація
  Знайомство, визначення цілей та обсягу робіт для створення сайту під ключ. Узгодження термінів та ціни розробки. Складання та підписання технічної документації.
 • Прототипування
  Детально вивчаємо бізнес нішу, глибокий конкурентний аналіз, за необхідності розробляємо та впроваджуємо УТП. Прототипування типових сторінок із урахуванням семантичної структури.
 • Веб дизайн
  Розробка унікального веб дизайну типових сторінок з урахуванням трендів та стандартів. Дизайн розробляється і для мобільних пристроїв.
 • Технічна частина
  Серверна back-end та користувальницька front-end розробка, адаптивна верстка. Розробка матеріалів та наповнення контентом.
 • Запуск
  Створення сайтів під ключ виконується на CMS (движку). Ми проводимо повноцінне навчання Замовника управління адмін панеллю, потім переносимо готовий сайт на ваш хостинг.

Нам довіряють

разработка сайта кофе paradise
разработка сайта соусы руна
разработка сайта mr grill
разработка сайта Инструмент Jonnesway
разработка сайта Emt Electronics
сайт под ключ космотрейд

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ
+38 098 698 94 77
НАПИШІТЬ НАМ
info@seo-design.ua