Веб розробка

Web розробка або Web Production – процес створення веб-сайтів і включає в себе: розробку прототипів, веб дизайн, верстку (front-end), серверну частину (back-end).

Seo-Design пропонує послуги професійного Веб Продакшн. Займаємося розробкою інтернет-проектів будь-якої складності. Завдання: змусити ваш сайт конвертувати відвідувачів у покупців.

Особливості веб-розробки сайтів

Кожна ніша бізнесу містить свої унікальні очікування вашої цільової аудиторії. Під очікування користувачів та вид вашого бізнесу вибирається тип сайтів: це може бути корпоративний сайт, інтернет магазин або Landing Page. Основна особливість веб-розробки в тому, що після запуску сайту необхідно залучати на нього користувачів.

Web розробка без SEO просування, Інтернет маркетингу не дасть очікуваного результату. Яким би продуманим сайт не був, – він потребує збільшення кількості цільових відвідувачів. Процес веб-розробки йде в ногу з Інтернет рекламою.

Для запуску веб розробки рекомендуємо вибрати зі списку наших послуг найбільш підходящий тип сайту.

веб розробка

Ми розробляємо:

Інтернет Магазин
Корпоративний сайт
Сайт візитка
Лендінг
Сайт під ключ
Ексклюзивний сайт
Дизайн сайту
Стартап
Інтернет Магазин Одягу
Інтернет магазин на WordPress
Сайт на WordPress

Складові Web розробки

веб студія Seo-Design
  • Прототипування сайту (проектування)
  • Створення робочої концепції
  • Розробка веб дизайну головної сторінки та внутрішніх
  • Верстка проекту, створення анімації (скриптів)
  • Програмна частина
  • Наповнення демо-даними
  • Тестування та усунення помилок
  • Запуск проекту на робочому майданчику

Цим етапам передує обговорення проекту із Замовником, виявлення його потреб, складання технічної документації. Веб-технологія – це 100% інтелектуальної праці без ГМО. Довірте веб розробку професіоналам своєї справи.

Команда Seo-Design працює в області Web Production більше 14-ти років. За нашими плечима досвід та знання. Приєднуйтесь до наших щасливих Замовників!

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ
+38 098 698 94 77
НАПИШІТЬ НАМ
info@seo-design.ua