SEO оптимізація сайту

Оптимізація сайту – пошукова SEO оптимізація або оптимізація для пошукових систем, – невід’ємна частина просування, вона відноситься до внутрішнього, технічного просування.

SEO оптимізація сайтів зводиться до виконання рекомендацій для веб-майстрів пошукових систем. Посібник з пошукової оптимізації для веб-майстрів-початківців відкрито для всіх і знаходиться у вільному доступі.

Як пошукові системи аналізують сайти?

Пошукові системи дивляться на веб-сайт не так, як користувачі. За лічені секунди пошуковий робот сканує сторінку, визначає її структуру та кількість сторінок, завантажує стилі, заміряє час завантаження, заглиблюється у деталі, вичитує тексти. Усі алгоритми не розголошуються. Вважають, що алгоритм складається з тисячі дій-зв’язків.

Мета пошукової машини – показати користувачам ресурс, який найкраще відповідає пошуковому запиту як за корисністю матеріалу або контенту, так і за технічними параметрами. Для того, щоб сайт відповідав очікуванням користувачів та пошукових систем, проводиться SEO оптимізація.

Особливості SEO оптимізації

Чистота коду, логічна семантична структура веб документів, змістовний та унікальний контент – це елементи оптимізації. Особливості оптимізації виявляються у міру виконання робіт. Наприклад, як грамотно редагувати сторінки, коли на сайті немає адмін панелі. Або як додати заголовки, коли написано велику кількість сторінок. Як заголовки будуть виглядати на мобільних та стаціонарних пристроях.

Складнощі СЕО оптимізації сайту завжди починаються при реалізації технічного завдання, його складають СЕО спеціалісти.

Де замовити оптимізацію?

Всі роботи, проведені технічними SEO фахівцями, повинні гармонійно виглядати на сайті. Непоодинокі випадки, коли “сеошники” на стільки захоплюються сео оптимізацією, що забувають про юзабіліті та стиль. Замовляти СЕО оптимізацію сайтів потрібно в компанії, яка спеціалізується на просуванні та створенні сайтів.

Перш ніж замовляти оптимізацію сайту, ми рекомендуємо виконати аудит сайту. Аудит сайту визначить готовність проекту приймати трафік, а також технічні помилки на сайті.

seo оптимізація сайту

SEO оптимізація сайту – Ціна 2022

Ціна на SEO оптимізацію Кількість сторінок Термін оптимізації
27 000 грн. 1-85 від 10 днів
34 000 грн. 85-120 від 15 днів
48 000 грн. 120-180 від 20 днів
63 000 грн. 180-240 від 24 днів
85 500 грн. 240-400 від 30 днів
110 000 грн. 400-700 від 36 днів
164 800 грн. 700-1000 від 43 днів

від 27 000 грн.

Скільки коштує оптимізація сайту?

Ціна СЕО оптимізації залежить від кількості людиногодин, що виділяються на послугу. Наприклад, на виконання робіт з початкової сео оптимізації, виділяється не більше 5-ти годин, а для повної оптимізації робиться особлива калькуляція вартості.

На ціну оптимізації також впливає загальний технічний стан сайту, версія “движка”, кількість типів сторінок, конкурентність ключових фраз, їх кількість, структура сайту. Часто при замовленні оптимізації вибирають варіант з подальшою підтримкою, оскільки виконання оптимізації не означає потрапляння в ТОП-и органічної видачі за високочастотними словами.

На вартість СЕО оптимізації впливають термін виконання робіт. Непоодинокі випадки, коли потрібно виконати послугу терміново. Наша команда готова виконати будь-яке завдання щодо оптимізації сайту. Ми знаємо, наскільки вам важливий результат, а після професійної SEO оптимізації, результат не змусить себе довго чекати.

У ціну оптимізації сайту входить повний аналіз існуючої структури, оцінка юзабіліті, дизайну, виправлення існуючих помилок верстки, оптимізація коду сторінок, роботи скриптів. В окремих випадках, коли проект морально і технічно застарів, ми рекомендуємо замовити створення сайту або редизайн і змінити движок, щоб зробити оптимізацію ефективною.

Оптимізація сайту та ціна послуги передбачає реальні прогнози досягнення мети. Команда Seo-Design зацікавлена ​​у Ваших високих результатах, тому коли ми бачимо, що SEO оптимізація не допоможе, ми говоримо про це відкрито. Ціна не відіграє роль, – важливий результат.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ
+38 098 698 94 77
НАПИШІТЬ НАМ
info@seo-design.ua