Створення сайтів ціна

створення сайтів ціна

Ціни на створення сайтів у 2023, Київ

 

Ціна створення сайтів Ціна, грн
Сайт візитка від 60 000 грн
Корпоративний сайт від 120 800 грн
Інтернет магазин від 200 100 грн
Шаблонний сайт від 60 000 грн
Сайт з унікальним дизайном від 94 000 грн
Сайт під ключ від 120 600 грн
Сайт для малого бізнесу від 60 300 грн
Сайт для середнього бізнесу від 120 400 грн
Сайт для великого бізнесу від 350 900 грн

Ціна створення сайтів у Seo-Design

Для визначення ціни ми рахуємо кількість часу в робочих годинах, які знадобляться від початку робіт до запуску сайту. Щоб визначити кількість робочих годин, нам достатньо розуміти побажання замовника та загальні вимоги до сайту, супроводження сайту після запуску.

Коли ми обговорюємо послугу замовити сайт, ми визначаємо точні ціни та терміни розробки. Ціна створення сайту не змінюється в ході веб-розробки, це суворо закріплюється в Договорі.

Ціна сайту на шаблоні

Один із способів зробити сайт дешево та заощадити – зробити сайт на шаблоні, шаблонний сайт можна замовити недорого. Такий сайт технічно адаптується до вашої ніші, вносяться потрібні зміни, щоб зробити сайт зручним користувачам.

Зі шаблонного сайту можна зробити дуже гідне рішення. З таким недорогим сайтом можна зрозуміти, працює ваш бізнес через веб-сайт чи ні.

Якщо ви бажаєте розробити сайт недорого за низькою ціною – шаблонний сайт оптимальне рішення. Веб-студія Seo-Design працює з преміальними шаблонними сайтами, ціна сайту на шаблоні від 60 000 грн і містить весь потрібний функціонал.

Створення сайту недорого

Ціна створення сайту недорого у веб студії Seo-Design складає від 60 000 грн. (сайт візитка). Замовникам ми пояснюємо, що на вартість розробки інтернет сайту впливають:

  • індивідуальний (унікальний) дизайн
  • рівень веб-дизайну
  • тип веб-сайту (сайт візитка, корпоративний сайт, інтернет магазин, каталожний сайт, персональний сайт)
  • функціонал
  • CMS движок, на якому виготовляється веб-сайт
  • регіон розробки (Київ, Харків, Дніпро, Одеса)
  • якість структури (впливає на просування сайтів, пошукову оптимізацію)
  • адаптивний дизайн
  • адаптивна html верстка

Важливо знати, що розробка сайту дешево включає обмежений набір функцій веб сайту. Такий вид сайту радикально відрізняється від створення сайту під ключ. Замовити сайт недорого актуально, коли у клієнта катастрофічно немає часу на тривалу розробку. Тобто, коли немає високих вимог до якості та немає часу, недорогий сайт – це ваш оптимальний варіант.

У 2023 році веб-студії Києва пропонують замовити сайт з великим розкидом за ціною. Вартість створення сайту нічим і ніким не регламентована, важко зробити вибір веб-студії за критерієм ціна сайту, не маючи технічної бази, тому найчастіше проводять тендер, щоб зробити сайт недорого.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ
+38 098 698 94 77
НАПИШІТЬ НАМ
info@seo-design.ua