Розробка інтернет магазину одягу

Якщо Ви хочете розпочати свій онлайн бізнес у 2022 році, створення інтернет магазину одягу – ваш перший крок до успіху.

Ціна розробки інтернет-магазину одягу

Тип магазину одягу Термін Ціна, грн
Інтернет магазин жіночого одягу Від 15 днів від 48 250 грн
Інтернет-магазин чоловічого одягу Від 15 днів від 48 400 грн
Інтернет магазин дитячого одягу Від 14 днів від 42 500 грн
Інтернет магазин одягу на шаблоні Від 20 днів від 44 150 грн
Інтернет-магазин одягу під ключ Від 35 днів від 92 000 грн
Просування магазину одягу Від 30 днів від 600 грн./день

Seo-Design займається розробкою інтернет магазинів одягу в Києві з широким функціоналом, сучасним дизайном. З нашою допомогою у вас з’явиться зручний та потужний маркетинговий інструмент.

Наші інтернет магазини легко розширюються за функціональними можливостями, мають адаптивну верстку, зручну систему керування контентом (CMS).

створення інтернет магазину одягу

Купівля одягу в інтернет-магазині – це зручний спосіб придбання товару, не виходячи з дому. Азарт примірки модної речі, бажання “помацати” до покупки відійшли на другий план. Швидкість та зручність вибору товару з великого асортименту – основні причини, через які покупець готовий купувати одяг в інтернет-магазині.

Інтернет магазини одягу від Seo-Design

Переваги інтернет магазину одягу

розробка інтернет магазинів одягу

Простота. Основна перевага створити сайт інтернет магазину одягу від Seo-Design – простота в управлінні. Це означає, що ви можете миттєво змінювати ціни для товарів, проводити розпродажі, призначати знижки для груп товарів або кожному індивідуально.

Зручність управління. Зручність користування магазином адміністратором не менш важлива, ніж вітрина сайту. На нашій практиці були випадки, коли Замовнику діставався інтернет магазин одягу без адмін панелі, що унеможливлювало повноцінне управління.

Зручність навігації. При розробці інтернет-магазинів одягу ми проводимо юзабіліті аудит та створюємо зручний сайт. Продумана структура категорій, перелінкування за розділами, супутні товари, розширений фільтр за параметрами – це далеко не всі “фішки”, які ми впроваджуємо. При розробці магазину ми думаємо про вашого користувача, проектуємо його сценарій поведінки та підштовхуємо його до головної мети – покупки.

Ціна товару. Інтернет-магазин одягу дозволяє значно зменшити витратну частину. Ви заощаджуєте на шоурумі, зарплаті співробітників, оренді приміщення, охороні, комунальних платежах. Якщо плануєте створити Інтернет магазин одягу за системою дропшипінг, ви зможете скоротити витрати на закупівлю товарів. У результаті ви можете зменшити вартість товару.

Акції, знижки. Створення інтернет магазину одягу передбачає функції знижок та акцій. При веб-проектуванні ми грамотно оформляємо зовнішній вигляд товарної картки для звичайної ціни та акційної. Також є можливість створення окремої категорії для розпродажу одягу. Для додавання акції на сайті вам знадобиться менше однієї хвилини. В офлайн-магазині неможливо провести та оформити акцію за такий проміжок часу.

Асортимент. Користувачеві важливо бачити великий вибір товарів. Замовивши створення інтернет магазину одягу, ви отримаєте унікальну можливість швидко розширювати асортименти, додавати нові бренди, категорії, товари. Застосовуючи функцію магазину підписки на новинки, покупець буде в курсі змін асортименту, що відбуваються.

Презентація товару. Наші інтернет-магазини одягу показують товар із усіх ракурсів. У користувача немає можливості детального огляду одягу в примірювальній, тому ми компенсуємо цю незручність грамотною презентацією. Розробка сайту магазину одягу включає галерею додаткових зображень для кожного товару.

Розробка інтернет магазину одягу: цільова аудиторія

Основний інтерес до інтернет-магазинів одягу виявляють жінки. Причина: жінки переглядають більше одиниць одягу, ніж чоловіки, мають більше бажання і терпіння. Якщо відкинути стереотипи та принципи рівності, треба віддати належне: жінка обирає одяг собі, дітям та чоловікам.

Завдяки очікуванням цільової аудиторії онлайн шопінгу, з’явилися 2 підходи до розробки:

 1. Створення Інтернет магазину дитячого одягу
 2. Створення Інтернет магазину жіночого одягу

Переваги інтернет магазину жіночого та дитячого одягу ідентичні: більше товарів та менша вартість за одиницю.

У разі ринкової економії створення інтернет-магазину дитячого одягу чи розробка Інтернет магазинів жіночого одягу відносяться до потреби.

Формула успіху магазинів одягу: скласти конкурентну ціну на товар + надати можливість вибору + правильна презентація товару.

Розширена формула містить більше доданків.

сайти під ключ від seo-design

Етапи розробки магазинів одягу

етапи розробки сайтів під ключ
 • технічна документація
  Обговорюємо завдання та цілі створення магазину одягу, робимо аналіз конкурентів, формуємо терміни та бюджет розробки. Складаємо технічну документацію, укладаємо Договір.
 • Маркетинг, прототипи
  Виконуємо детальне вивчення бізнес-ніші, робимо глибокий конкурентний аналіз, розробляємо Унікальну Торгову Пропозицію. Робимо прототипи сторінок, на основі яких отримуємо правильну семантичну структуру.
 • Проектування, веб-дизайн
  Розробляємо унікальний дизайн всіх сторінок, враховуємо тренди та стандарти веб-дизайну, зручність відображення на мобільних пристроях.
 • Технічна реалізація
  Програмна серверна частина back-end, front-end, адаптивна верстка. Mobile-first підхід.
 • Запуск магазину
  Розробка Інтернет магазину одягу виконується на зручному движку. Після завершення робіт проводимо навчання управлінню адмінкою, переносимо сайт магазину на ваш хостинг.

Просування інтернет магазину одягу

Створення інтернет магазину одягу – це перший етап у життєвому циклі сайту. Другий етап – це отримувати відвідувачів, які стануть вашими покупцями.

Залучення цільової аудиторії на сайт інтернет магазину одягу називається SEO просування, розкрутка сайту.

Існує кілька способів отримувати нових відвідувачів:

 1. З результатів пошуку Google
 2. Контекстна реклама (рекомендуємо прочитати статтю Google Adwords)
 3. Соціальні мережі
 4. Прямий трафік: рекомендації та сарафанне радіо
 5. Оффлайн реклама

Вибір способу просування інтернет магазину залежить від очікувань цільової аудиторії, розміру середнього чека, політики конкурентів. Якщо ви вперше зіштовхнулися із завданням просування магазину одягу, доручіть цю місію нам.

просування інтернет магазинів одягу

Нам довіряють

разработка сайта кофе paradise
разработка сайта соусы руна
разработка сайта mr grill
разработка сайта Инструмент Jonnesway
разработка сайта Emt Electronics
разработка сайта Космотрейд

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ
+38 098 698 94 77
НАПИШІТЬ НАМ
info@seo-design.ua