Створення ексклюзивних сайтів

Веб студія Seo-Design займається створенням ексклюзивних сайтів у Києві. Розробка ексклюзивних сайтів це важко, довго та дорого. І нам симпатичні ці три складові.

Створення індивідуального сайту включає детальне вивчення бізнесу, ексклюзивний дизайн сайту.

Якщо ви вирішили займатися прибутковим бізнесом, у вас є впевненість у працездатності напрямку, – рекомендуємо замовити сайт дорого.

Чому створення ексклюзивного сайту правильне рішення?

 1. Унікальність. Щоб виділитися серед конкурентів, отримати довіру покупців, вам потрібно зустрічати відвідувача особливим чином. Не спливаючими вікнами на сайті і не викраденою графікою. Зустрічати відвідувача потрібно якістю сайту, адресним підходом, зручністю та автентичністю. Індивідуальний, ексклюзивний сайт не має аналогів у світі.
 2. Імідж. Якщо ви працюєте в преміум сегменті, ваша аудиторія відноситься до VIP класу – розробка ексклюзивного сайту це необхідність. Ви не зможете розвивати свій бізнес на дешевому веб-сайті. Замовляючи сайт дорого, ми працюємо над іміджем вашої компанії. Ми створюємо сайт, який запам’ятають ваші клієнти.
 3. Престиж. Ексклюзивний сайт дозволить отримати престижну аудиторію. Такі користувачі потребують особливого підходу. При розробці ексклюзивних сайтів ми ретельно продумуємо заголовки, текст, особливу увагу приділяємо якості графіки, зручності. Ми розуміємо, що для вас означає отримати VIP клієнта. Ми знаємо очікування такого клієнта від сайту.
 4. Окупність. Створення дорогих веб-сайтів окупається. Дешевий сайт для дорогого товару ніколи себе не окупить. Якщо ви займаєтеся будівництвом елітних котеджів, а продаєте їх через дешевий сайт – ви не окупите ні сайт, ні свій бізнес. Щоб окупити інвестиції, веб-сайт повинен відповідати статусу компанії та пропонованим послугам або товарам.
 5. Просування сайту. Коли ви замовляєте послугу створення ексклюзивних сайтів, ми розробляємо не лише сайт, а й готуємо його до просування у пошуковій системі. В обов’язковому порядку ми збираємо семантику, виконуємо технічну підготовку, щоб ваш індивідуальний сайт відповідав вимогам Google. Розробка дорого веб сайту направляє відвідувачів та продажі до вашому бізнесу.
Створення ексклюзивних сайтів
розробка дорогих сайтів

Створення елітних сайтів

розробка елітних сайтів

Створення елітних сайтів можна порівняти з VIP сегментом автомобілебудування. Якісні матеріали, бездоганний вигляд, чистота, витонченість вихідного коду, престиж та повага аудиторії. Ці якості притаманні елітному сайту.

Щоб створити елітний сайт, потрібно багато нашого часу та зусиль. Розробка елітних сайтів коштує дорого і воно цього варто.

Замовити створення елітних сайтів властиво істинним поціновувачам інтелектуальної праці преміум класу. Кому вигідно замовляти елітні сайти? Представникам галузей: банківська сфера, автомобільним салонам з продажу дорогих автомобілів, елітним салонам краси, ресторанам, усім Luxury компаніям.

Створити сайт дорого може не кожна веб студія. Компанія має пройти довгий шлях: від розробки простих та примітивних веб-сайтів до створення елітних. Чому? Веб розробники помиляються так само, як і всі люди: від контент-менеджера до програміста.

Ріст фахівця-початківця до рівня професіонала можливе тільки шляхом отримання досвіду. Такий досвід можна придбати лише припускаючи помилок. А на елітному сайті це не припустимо.

На створення елітних сайтів у компанії Seo-Design виділяться найкращі фахівці. Кожен талановитий розробник високо цінує свій час, тому розробка елітних сайтів коштує дорого.

Розробка сайтів преміум класу

Розробка сайтів преміум класу вимагає особливої ​​уваги розробників під час створення. Враховуються більше сотні параметрів, тоді вдається створити веб-шедевр.

Створення, розробка індивідуального сайту включає такі етапи:

 • детальне вивчення напряму діяльності
 • узгодження змістових частин сайту та наповнення
 • виділення конкурентних переваг
 • розробка прототипу
 • створення індивідуального веб-дизайну преміум класу
 • розробка графічних елементів
 • адаптивна верстка
 • креативна WOW анімація
 • уважне тестування
 • наповнення контентом

Перші три етапи дуже важливі, у них народжується дорогий сайт. Інші технічні етапи властиві послуги створення сайтів.

У розробку хороших сайтів також входить оптимізація графіки, вихідного коду, верстки згідно з вимогами пошукової системи Google.

Щоб переконатися в можливостях веб-студії з розробки преміум-сайтів, вам досить уважно вивчити портфоліо, поцікавитися досвідом, історією веб-студії. Корисно простежити шлях розвитку компанії в Інтернеті. Наступний крок – зателефонувати та отримати телефонну консультацію. Це гарантовано сформує рішення, де розробити сайт дорого.

Дорогий дизайн сайту, розробка сайтів дорого – дозволять вам підняти свою компанію та бізнес серед безлічі звичайних веб сайтів.

Замовте у студії Seo-Design дорогий веб-сайт з індивідуальним дизайном під ключ. Відійти від стандартів, розробити преміум сайт, побачити ваш бізнес очима ваших покупців – це наш профіль.

створення сайтів преміум класу

Нам довіряють

создание сайтов в Киеве для Paradise
создание сайта Руна
создание и продвижение сайта MrGrill
разработка продвижение сайта Jonnesway
продвижение сайта Mibs Travel

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ
+38 098 698 94 77
НАПИШІТЬ НАМ
info@seo-design.ua