Розробка стартапів

створення стартапів у seo-design
розробка стартапів

Етапи розробки стартапів

 • ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ, СКЛАДАННЯ ДОКУМЕНТАЦІЇ
  Наше завдання — не тільки почути Замовника, а й догодити очікуванням користувача. У документації враховуємо та прописуємо кожну деталь.
 • МАРКЕТИНГ, ЮЗАБІЛІТІ, ПРОЕКТУВАННЯ
  Проводимо конкуретний аналіз ніші, вивчаємо специфіку цільової аудиторії, її переваги, створюємо юзабельні прототипи сторінок проекту.
 • КОНЦЕПЦІЯ, UX/UI ДИЗАЙН
  Будуємо фінальну концепцію на основі робочої бізнес-моделі та прототипів, розробляємо веб дизайн сторінок та дизайн інтерфейсу користувача.
 • ТЕХНІЧНА РЕАЛІЗАЦІЯ
  Робимо адаптивну верстку, враховуємо розроблені макети, дозволи пристроїв, використовуємо анімацію. Розробляємо серверну частину. Проводимо тестування та багфіксінг.
 • ПЕРЕДАЧА ПРОЕКТУ
  Проводимо навчання Замовника з управління проектом, робимо перенесення з тестового майданчика на робочу. Урочистий запуск!

Розробка Стартапів та сервісів

Кожен інтернет стартап є унікальним, тому при розробці стартапів та кожного сайту ми використовуємо індивідуальний підхід. Розробка стартапів відрізняється від створення сайтів.

Відмінності стартапу та звичайного сайту

Основна відмінність – у терміні окупності проекту, саме з нього виникає ряд перешкод на шляху кожного стартапера. Якщо стоїть завдання створити Інтернет магазин або Корпоративний сайт, в основному структура зрозуміла і прозора, чого не можна сказати про Стартап.

У самій ідеї Стартапу лежить корисливий умисел (монетизація), це для бізнесу. У більшості випадків стартапер на стільки захоплюється монетизацією, що забуває про зручність і “фішки”, конкурентні переваги проекту.

Завдання Seo-Design – знайти, озвучити, узгодити та реалізувати ту “золоту середину” між зручністю користувачів та монетизацією Замовника, яка й приведе проект до успіху.

yii framework
розробка сервісів на php framework

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ
+38 098 698 94 77
НАПИШІТЬ НАМ
info@seo-design.ua