Інтернет магазин на WordPress

WordPress – оптимальна CMS для створення багатосторінкових веб-сайтів. Створення інтернет магазину на WordPress складніше за розробку простих односторінкових сайтів. E-commerce проекти містять більше типових сторінок та значно відрізняються за своїм функціоналом.

Створення інтернет магазину на WordPress стало можливим завдяки плагіну WooCommerce. Плагін швидко завоював довіру користувачів завдяки своїй простоті, хоча з’явився він нещодавно – 27 вересня 2011 року. За даними розробників плагін WooCommerce був завантажений користувачами 33 000 000 разів, на ньому працює понад 28% всіх інтернет-магазинів.

Розробка інтернет магазину на WordPress вимагає знань та досвіду в області E-commerce на відміну від створення сайту на Вордпрес.

Щоб створення інтернет-магазину на CMS WordPress стало ефективним інструментом продажу, необхідно доручити цю роботу кваліфікованим спеціалістам.

Команда Seo-Design розробляє зручні та адаптивні інтернет магазини на движку Вордпрес під ключ.

інтернет магазин взуття на wordpress

Інтернет Магазини на WordPress

Вартість Інтернет магазину на WordPress – ціна 2022

Ціна магазину на WordPress Термін Ціна, грн
Преміум дизайн Від 25 днів від 48 250 грн
Авторський сеошний дизайн Від 55 днів від 130 000 грн

Як відбувається створення інтернет магазину на WordPress

етапи розробки сайтів на вордпрес
 1. Вивчення ніші. У студії Seo-Design створення сайту інтернет-магазину на WordPress починається з вивчення ніші, тематики та аналізу конкурентів. Цей етап не відрізняється від розробки Інтернет-магазину під ключ.
 2. Вартість. Після обговорення функціоналу сайту формується термін і ціна розробки. Ціна створення інтернет-магазину на WordPress з авторським дизайном починається від 130 000 грн.
 3. Документація. Пишемо ТЗ на розробку, підписуємо Договір.
 4. Веб-дизайн. Якщо Інтернет-магазин типовий і простий, – відразу робимо веб дизайн сторінок. Якщо складний – проходимо етап прототипування до розробки дизайну.
 5. Верстка. Створюємо адаптивну верстку інтернет-магазину за затвердженим веб дизайном.
 6. Кодинг. Виводимо в адмін панелі функціонал, необхідний для повноцінної роботи інтернет-магазину. Як правило, створення інтернет-магазину на WordPress не передбачає великої кількості годин кодингу.
 7. Запуск. Після тестування магазину переносимо сайт на хостинг і запускаємо в роботу.

Переваги інтернет магазину на WordPress

Основна перевага магазину на WordPress – простота управління, швидкість роботи. WordpPress сам по собі простий движок, а оскільки він створений для блогосфери, він швидкий та витримує високі навантаження.

До переваг інтернет магазинів на Вордпрес відносяться:

 • SEO перспективи. Інтернет магазин на CMS WP легко піддається просуванню в Google завдяки SEO плагінам, чистому коду та швидкості роботи.
 • Розширення функціоналу. CMS славиться високою сумісністю із плагінами, це означає простоту розширення функцій. WooCommerce – це плагін, який відповідає за обробку функцій онлайн магазину. При цьому ніхто не заважає встановити на сайт новий функціонал, який не буде пов’язаний із самим магазином.
 • Зовнішній вигляд. Ви можете легко змінювати тему або зовнішній вигляд інтернет магазину на WordPress завдяки зручному репозиторію з адмін панелі. Достатньо при виборі теми відфільтрувати WooCommerce і натиснути кнопку установки. Зміна теми простого магазину не вимагає знань програмування.
 • Рівень доступу. У CMS WordPress система управління користувачами йде із коробки. Вам не знадобиться будь-що встановлювати або платити за розробку. Адміністратор управляє ролями користувачів, створює для них правила. Якщо вам потрібно додати менеджера для зміни товарів та категорій, ви це зробите за кілька хвилин.
Розробка Інтернет магазину на WordPress

Нам довіряють

разработка сайта кофе paradise
разработка сайта соусы руна
разработка сайта mr grill
разработка сайта Инструмент Jonnesway
разработка сайта Emt Electronics
разработка сайта Космотрейд

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ
+38 098 698 94 77
НАПИШІТЬ НАМ
info@seo-design.ua